Najczęściej zadawane pytania – poradnik Betterstyle

Poradnik Betterstyle

Sprawdź najczęściej zadawane pytania na temat Betterstyle. Poradnik Betterstyle, pozwoli poznać Ci firmę oraz jej zasady. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na interesujące Cię kwestie, zapraszamy do kontaktu.

Jak zarabiam pieniądze w Betterstyle?

Współpraca z Betterstyle jest bardzo prosta. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego zostajesz Przedstawicielem Betterstyle Twój zarobek to 23% ceny katalogowej. Kupujesz produkty zawsze taniej, niezależnie od wysokości zamówienia i możesz je sprzedawać a 23% ceny katalogowej stanowi Twój natychmiastowy zarobek. Zarabiasz również pieniądze dzięki tworzeniu własnego zespołu a firma wypłaca dodatkowe rabaty, których wysokość zależy od obrotów Twojego zespołu.

Czy w Betterstyle są dodatkowe opłaty?

Podjęcie współpracy z Betterstyle jest darmowe i do niczego nie zobowiązuje. Dodatkowo otrzymasz ode mnie darmowy aktualny katalog.

Czy płacę dodatkowo za dostawę paczki?

W Betterstyle możesz zamawiać produkty w dowolnej ilości. Zamówienie do 240 zł (według cen przedstawiciela) jest dostarczane na Twój koszt i opłata dostawy wynosi 14.00zł, a zamówienie powyżej 240,00 zł (według cen przedstawiciela) jest dostarczane na koszt Betterstyle. Twoja cena zakupu jako przedstawiciela jest zawsze ceną hurtową niezależnie od wielkości zamówienia.

Jak często muszę zamawiać produkty?

W ciągu miesiąca możesz zamówić dowolną ilość produktów ponieważ nie ma minimalnej ani maksymalnej kwoty zamówienia. Możesz również składać zamówienie raz lub wiele razy w miesiącu.

Skąd mogę otrzymać katalogi?

Katalog Betterstyle prezentuje wiele produktów firmy. Po wypełnieniu formularza na tej stronie otrzymasz ode mnie katalog gratis. Firma Betterstyle dokłada obligatoryjnie po jednym darmowym katalogu do każdej zamówionej przez Ciebie paczki. Jeśli potrzebujesz więcej katalogów kupujesz je w Betterstyle. Katalogi mają ładną szatę graficzną i zachęcają do zakupów. W katalogu Betterstyle Poland każdy znajdzie dla siebie ciekawe produkty. W każdym katalogu znajdziesz wiele promocji!

Co to są punkty przypisane w cenniku do każdego produktu?

W Betterstyle wszystkie produkty z oferty katalogowej mają przypisaną cenę katalogową, hurtową oraz wartości punktowe. Punkty są potrzebne do wyliczenia (zgodnie z Planem Marketingowym) dodatkowych pieniędzy Tobie za tworzenie własnego zespołu – chętnie udzielę informacji o sposobie ich naliczania.

Co to jest własny zespół?

Zapraszasz Twoich znajomych do Betterstyle Poland i zachęcasz ich aby oni też opowiedzieli swoim znajomym o firmie i zachęcili do wstąpienia do klubu Betterstyle. Tworząc zespół osób kupujących produkty w Betterstyle zarabiasz dodatkowe pieniądze wypłacane Tobie przez Betterstyle w formie rabatu na Twoje zamówienia lub premii.

W jaki sposób Betterstyle określa wielkość mojego rabatu?

Tworząc własny zespól masz szansę na uzyskanie dodatkowych rabatów na własne zamówienia ponieważ w Betterstyle jest system nagradzania za sprzedaż zespołową (plan marketingowy). Każde zamówienie złożone przez członków Twojego zespołu jest dodawane i wielkość obrotów decyduje o wysokości Twojego rabatu! Chętnie udzielę dodatkowych informacji – proszę o kontakt.

Czy tworzenie zespołu jest konieczne?

W Betterstyle sam decydujesz czy kupujesz tylko dla siebie w cenach hurtowych czyli jesteś stałym klientem czy też tworzysz własny zespół. Rabaty uzależnione są jedynie od wielkości obrotów i Ty decydujesz czy dodatkowe rabaty chcesz dostawać tylko dzięki własnej sprzedaży czy dzięki budowaniu własnej struktury sprzedaży.

Czy w Betterstyle można szybko awansować?

System nagradzania w Betterstyle odbiega od innych firm MLM. Betterstyle oferuje przedstawicielom Plan Marketingowy w którym jest celowo spłaszczona struktura rabatów – tylko 5 progów co umożliwia szybkie pokonanie wszystkich szczebli i zdobycie tytułu LIDERA. Następnie zdobywasz tytuł Menadżera i otrzymujesz dodatkowe wypłaty! Chętnie udzielę dodatkowych informacji – proszę o kontakt.

Co muszę zrobić aby odebrać dodatkowe pieniądze?

Na każdym poziomie wystarczy kupić produkty tylko za 240,00 zł (cena przedstawiciela) a firma wypłaci Tobie pieniądze w formie rabatu lub przelewem na konto bankowe jeżeli masz własną działalność.

Czy w Betterstyle stworzona struktura jest stabilna?

Tak ponieważ każda osoba zaproszona do Twojego zespołu otrzymuje osobisty numer identyfikacyjny i jest on trwale zlokalizowany w bazie firmy a dodatkowo masz pomoc ze strony Betterstyle w zaopatrywaniu Twojej struktury w katalogi. Firma też wprowadza programy motywacyjne, które pozwolą Tobie na motywowanie do zakupów osoby współpracujące z Tobą.

Jakie wysokie zarobki mogę osiągnąć dzięki współpracy z Betterstyle?

Wysokość zarobionych zależy wyłącznie od Twojego zaangażowania w budowę i motywowanie Twojego zespołu. Praca w Betterstyle jest świetnym pomysłem ponieważ pracujesz tylko dla siebie kiedy chcesz, z kim chcesz i jak chcesz a dodatkowo masz zawsze naszą pomoc.

Czy są w Betterstyle określone zasady wypłacania dodatkowych rabatów?

Wystarczy, że sam kupisz produkty za kwotę 240,00 zł (cena przedstawiciela) a firma wypłaci Tobie rabat za pracę z zespołem zgodnie z opracowanym systemem nagradzania – napisz do mnie a ja Tobie dokładnie opowiem jak możesz zarabiać i odbierać zarobione pieniądze w Betterstyle.

Czy firma nagradza konsultantów prezentami?

Jeżeli po zarejestrowaniu się w Betterstyle Poland przez 3 kolejne miesiące będziesz zamawiać produkty za 244,00 zł (cena przedstawiciela) otrzymasz prezenty z programu ŁATWY START. Dodatkowo są wprowadzane programy z dodatkowymi upominkami za aktywność w Betterstyle.

Gdzie znajdę plan marketingowy Betterstyle?

Prezentację planu marketingowy Betterstyle znajdziesz tutaj. Jeśli wolisz poznać więcej szczegółów zapraszam do kliknięcia tutaj

Gdzie znajdę regulamin Betterstyle?

Regulamin Betterstyle jest tutaj.

Gdzie znajdę przewodnik przedstawiciela?

Przewodnik przedstawiciela Betterstyle jest tutaj.

Poradnik Betterstyle – dodatkowa pomoc

Jeśli masz jeszcze pytania to napisz do mnie, mam wieloletnie doświadczenie w tym systemie i chętnie powiem Tobie jak pracować. Tutaj masz szansę na wysokie zarobki.

Jeśli jesteś zdecydowany podjąć współpracę z Betterstyle to zapraszam, wypełnij formularz rejestracyjny a ja Tobie pomogę.

Więcej interesujących porad na temat współpracy z Betterstyle znajdziesz także tutaj

Poradnik Betterstyle
Rejestracja