Betterstyle – współpraca z Betterstyle

Współpraca z Betterstyle  – zostań przedstawicielem Betterstyle

Zastanawiasz się co zyskasz dzięki współpracy z Betterstyle Polska? Czemu produkty marki Betterstyle od lat cieszą się tak dużym zainteresowaniem i uznaniem? Czemu warto zostać przedstawicielem Betterstyle? Zanim odpowiem Ci na te pytania pozwól, że na początek przytoczę Ci pewne słowa:

„..Człowiek przychodzi na świat po to, aby żyć, nie po to, by po prostu istnieć. Będę korzystał z danego mi czasu..” Jack London

A czy Ty w pełni korzystasz z danego Ci czasu? Zapoznaj się z moją stroną i poznaj skuteczny sposób, dzięki któremu staniesz się niezależny finansowo. A jeśli będziesz chciał, pokażę jak możesz stworzyć własny biznes, który zapewni Ci wysokie dochody. Pamiętaj tylko o tym, że współpraca z Betterstyle to Twoja okazja na dobrze zaplanowany i wykorzystany czas.

Betterstyle w ofercie ma pyszne kawy

O Betterstyle

Współpraca z Betterstyle ma wiele zalet.

Betterstyle odmieni Twoje spojrzenie na dom. Produkty tej marki zostały zaprojektowane i stworzone z myślą o ułatwieniu wszystkich domowych czynności. Wyobraź sobie, jak przyjemne może być gotowanie czy prace w ogrodzie, dzięki produktom Betterstyle, które cechuje najwyższa jakość, wysoka funkcjonalność, precyzja wykonania i atrakcyjna cena. Tym bardziej, że będąc członkiem klubu Betterstyle Polska, masz możliwość kupowania produktów z katalogu Betterstyle Polska w cenach dla przedstawicieli. Oszczędzasz już dzięki temu, że taniej kupujesz artykuły do własnego użytku. A przy okazji zarabiasz, gdyż mając dostęp do produktów po cenach dla przedstawicieli, możesz je sprzedawać znajomym czy przyjaciołom. A 23% ceny katalogowej to Twój natychmiastowy zysk. Co więcej, im większej liczbie znajomych zaprezentujesz katalogi, tym więcej zbierzesz zamówień i tym samym więcej zarobisz.

Ponadto, będąc przedstawicielem Betterstyle możesz tworzyć własny biznes, dobrze zarabiać i tym samym realizować swoje marzenia. Toteż zastanów się czy wolisz czekać, aż spotkasz złotą rybkę. Czy jednak wolisz już dziś zacząć spełniać marzenie o wakacjach w egzotycznym kraju, nowym luksusowym samochodzie czy uroczym drewnianym domku nad jeziorem. Zarejestruj się przy pomocy formularza, a chętnie pomogę Ci w stworzeniu i dalszym rozwoju Twojego biznesu. Wystarczy, że kliknie tutaj – rejestracja w Betterstyle.

Zamówienia w Betterstyle:

Z

Wielkość składanego zamówienia jest dowolna

Z

Zamówienie można składać telefonicznie, przez Internet, bądź faksem

Z

Paczka jest dostarczana na wskazany adres przez firmę kurierską

Z

Katalog jest dostępny na stronie w formie elektronicznej i tradycyjnej papierowej

Współpraca z Betterstyle

Jeśli jesteś na tej stronie, to zapewne dlatego, że chciałbyś się dowiedzieć w jaki sposób mógłbyś dodatkowo zarobić prawda? Chciałbyś mieć pracę, w której mógłbyś się rozwijać? Chciałbyś również czuć radość i satysfakcję z wykonywanej pracy? Dzięki współpracy z Betterstyle to wszystko uda Ci się osiągnąć.

Wystarczy, że dołączysz do zespołu ludzi, którym już się udało. Zastanawiasz się czy i Tobie się uda? Oczywiście, że tak! Zrób pierwszy krok w stronę sukcesu i już dziś przekonaj się jak w prosty i przyjemny sposób możesz zarabiać.

Warto zostać członkiem Klubu Betterstyle ponieważ:

• będziesz współpracował z firmą, która ma przyjacielskie relacje ze współpracownikami,
  • dostaniesz możliwość udziału w szkoleniach, dzięki którym udoskonalisz swoje techniki rozmowy z klientami,
  • od razu możesz rozpocząć współpracę z Betterstyle,
  • 23% ceny katalogowej produktów to Twój zarobek,
  • współpracując z Betterstyle sam możesz stać się sponsorem zapraszając do współpracy znajomych i dostając prowizję od ich sprzedaży.

Pamiętaj, że “ten jeden krok, wybranie celu i trzymanie się go, zmienia wszystko.” (Scott Reed)

Współpraca z Betterstyle
Współpraca z Betterstyle umożliwia dodatkowe zarobki
Stwórz własny biznes z Betterstyle

W Betterstyle zarabiasz przez:

1. Oszczędzanie – Dzięki rejestracji w Betterstyle masz możliwość kupowania na własny użytek produktów gospodarstwa domowego, środków czystości oraz artykułów zdrowotnych, które są hitem na rynku polskimi. Towar zamawiasz w naszej firmie bez wymogów i limitów co do częstotliwości i wielkości zamówienia. Wyobraź sobie, że już od dzisiaj kupujesz najlepsze dla siebie produkty do swojego domu bądź mieszkania za cenę niższą o 30%. Pomyśl sobie ile w ciągu roku zaoszczędzisz.
  2. Sprzedaż – Rejestracja w Betterstyle umożliwia sprzedawanie znajomym produktów z katalogu. Twój zarobek to 23 % różnica między ceną zakupu a katalogową. Współpracę z Betterstyle traktować możesz jako źródło dodatkowych pieniędzy do budżetu domowego. Zamówienia składane przez trzy kolejne miesiące za 320,00zł (według cen katalogowych) uprawniają do otrzymania kolejnych upominków od Betterstyle zgodnie z programem łatwy start.
  3. Tworzenie własnego biznesu – Twoja rejestracja w Betterstyle umożliwia Ci również tworzenie własnego biznesu bez inwestycji. Tworzysz zespół konsultantów co otwiera drogę do najwyższych zarobków. Ty będziesz swoim szefem, sam zdecydujesz o czasie i miejscu pracy. Prezentujesz ofertę firmy i zapraszasz potencjalne osoby do swojego zespołu konsultantów. Będą oni kupować dla siebie produkty lub zbierać zamówienia i zarabiać na sprzedaży za którą Ty dostajesz prowizję. Więcej informacji o prowizjach i zarabianiu na tworzeniu grupy znajdziesz w planie marketingowym, oraz krokach do kariery.