Witaj w Klubie BetterStyle! Odbierz nagrody na łatwy start!

Weź udział w Programie Łatwy Start, a przez 3 pierwsze miesiące będziesz otrzymywać fantastyczne nagrody! Skorzystaj z rejestracji w BetterStyle już teraz!

Aby przystąpić do programu, złóż zamówienia o łącznej wartości co najmniej 100 punktów w miesiącu rejestracji lub następnym miesiącu od swojej rejestracji w Klubie BetterStyle!

1 miesiąc w BetterStyle

Odbierz nagrodę o wartości 41,80 zł! Gdy zrealizujesz zamówienia o łącznej wartości
co najmniej 100 punktów (ok. 250 zł), otrzymasz dwa produkty:

• Maskara pogrubiająca i wydłużająca rzęsy Happy Lashes
  • Arbuzowa pomadka peelingująca.

2 miesiąc w Klubie BetterStyle

Odbierz nagrodę o wartości 84,80 zł!  Powtórz swój sukces z pierwszego miesiąca! Uzyskaj co najmniej 100 punktów (ok. 250 zł), a zdobędziesz dwa produkty:

• Red Tea Forte
  • Peeling do ciała Senso – migdałowy

3 miesiąc z BetterStyle

Odbierz nagrodę o wartości 120,50 zł. Zestaw rewelacyjnych produktów czeka na Ciebie,
gdy również w trzecim miesiącu zrealizujesz zamówienia o wartości co najmniej 100P:

• Pianka odplamiacz,
  • Mydełko z mlekiem kozim
  • Zielona pasta uniwersalna ECO GREEN
  • Hydroclinic żel pod prysznic
  • Preparat Premium z nanotechnologią do czyszczenia powierzchni

Nagrody znajdą się w Twoim zamówieniu, w którym osiągniesz próg 100 punktów w danym miesiącu. Wartość zamówień w miesiącu sumuje się. Nie wpisuj ich kodów w zamówieniu – system komputerowy automatycznie dołączy należne Ci nagrody, każdy produkt za 1 zł. Udział w programie jest możliwy tylko pod warunkiem uzyskania co najmniej 100 punktów w każdym z trzech miesięcy. Nie można „wrócić” do programu po miesięcznej przerwie. Produkty w ramach poszczególnych kroków mogą ulegać zmianie w trakcie trwania programu.

ZAPRASZAJ NOWE OSOBY DO KLUBU BETTERSTYLE! Sprawdź katalog produktów.