WAKACYJNY ŁATWY START OD 50P I PREZENT DO PIERWSZEGO ZAMÓWIENIA!

W czerwcu, lipcu i sierpniu nowi Klubowicze rozpoczną Łatwy Start już przy uzyskaniu 50P. W pierwszym kroku programu otrzymają: maskarę pogrubiającą i wydłużającą rzęsy Happy Lashes oraz arbuzową pomadkę peelingującą.

Poza tym jeśli masz w swojej strukturze Klubowiczów, którzy zarejestrowali się od stycznia do końca maja tego roku, ale nie złożyli żadnego zamówienia?

Zachęć ich do zakupów w czerwcu – mamy dla nich prezenty! Każdy Klubowicz, który zarejestrował się od 1 stycznia do 31 maja 2022 roku, ale nie złożył jeszcze zamówienia, otrzyma Regenerujący balsam do stóp Heel Balm za 1 zł, gdy złoży dowolne punktowane zamówienie w czerwcu. Wyślij wiadomość do nowych osób i zachęć je do aktywności!