Sierpniowa nowość

Każda z nas pragnie jak najdłużej zachować młody wygląd i witalność. Szukamy więc pielęgnacji odpowiedniej i takiej, która spełni nasze oczekiwania.

Kosmetyki z czarnego ryżu niezmiennie cieszą się dużą popularnością nawet u najbardziej wymagających klientek ze względu na swoje własności odżywcze. Proteiny ryżu działają łagodząco i zmiękczająco , nawilżają skórę a także posiadają właściwości ochronne. Poprawiają mikrokrążenie podskórne, redukują rozkład kolagenu a co najważniejsze spowalniają proces starzenia się skóry i włosów.

Czarny ryż szczyci się wieloletnią tradycją i początkowo uprawiany był w Chinach, w których szczególnym powodzeniem cieszył się wśród starożytnych władców ze względu na swoje własności odżywcze .Zwany bywa też nazywany ryżem „zakazanym” z tego powodu, iż niegdyś zarezerwowany był tylko i wyłącznie na stół chińskiego cesarza i nikomu innemu nie wolno było go spożywać.

Dziś owoc ten stosowany jest zarówno w piekarnictwie jak i kosmetyce. Wiele cennych minerałów zawartych w ryżu pomaga zatrzymywać w skórze wodę oraz stymuluje ją do produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki tej własności ryż czarny wspomaga jej odmładzanie. Dzięki zawartości oryzanolu (tlenek cynku ) np.w kremach łagodzi podrażnienia oraz zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek. Kremy z „zakazanym” ryżem łagodzą też zmiany pigmentacyjne i przebarwienia starcze z wiekiem pojawiające się na skórze.

Wychodząc naprzeciw naszym potrzebom Betterstyle wprowadziło nowa serię kosmetyków oczywiście od Bottega Verde z czarnym ryżem. Póki co w ofercie znajdziemy odżywczo- ochronny krem do rąk, krem nawilżający do twarzy, płyn pod prysznic i do kąpieli oraz mleczko do ciała. W te wakacje niech cudowny owoc z Azji nie będzie tym „zakazanym„ a obowiązkowym w Twojej codziennej pielęgnacji Serdecznie polecam !!

Rejestracja