NOWY STARTER PROFESJONALNY

Zachęć wszystkich nowych Klubowiczów do zakupu Startera Profesjonalnego! To idealny sposób na szybkie zdobycie 100 punktów. W pakiecie same HITY o wartości katalogowej około 500 zł!

„Starter Profesjonalny” to pakiet wyselekcjonowanych, świetnie sprzedających się produktów, które zamówisz w obniżonych cenach i automatycznie zdobędziesz 100P. To wielka szansa na szybkie poznanie oferty BetterStyle oraz dynamiczne rozpoczęcie działalności już od pierwszego dnia rejestracji! Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy zdecydowali się od początku aktywnie pracować w BetterStyle i zarabiać pieniądze.

Wartość katalogowa tego pakietu to około 500 zł, ale cena dla Ciebie jako nowego Klubowicza to 250 zł i 100 Punktów.