Luty w Betterstyle

Luty jest w tym roku o jeden dzień dłuższy, co oznacza, że masz jeden dzień więcej na skorzystanie z rewelacyjnych promocji w katalogu. Zobacz, jak doda życiu więcej słodyczy! Roześlij katalog wszystkim znajomym. Najnowszy katalog znajdziecie tutaj.

Poza tym w lutym czeka na Was wiele ciekawych promocji i akcji:

Obudź nieaktywnych przed wiosną.

Czy Klubowicze z Twojej struktury zapomnieli złożyć zamówienie w grudniu i styczniu? Przygotowaliśmy coś na ich rozbudzenie. Jeżeli nie złożyli zamówienia ani w grudniu ani styczniu, ale byli aktywni we wrześniu, październiku lub listopadzie, w lutym za dowolne zamówienie punktowane otrzymają suplement diety wspomagający odchudzanie – CZERWONĄ HERBATĘ (367425) za 1 zł. Wykorzystaj tę okazję, by zaktywizować jak najwięcej osób w swojej grupie osobistej!

Akcja z bonusem

Osiągnij po raz pierwszy wyższy próg rabatowy i zgarnij nagrodę pieniężną! Uwaga, kumulacja!  Przeskakując w lutym po raz pierwszy kilka poziomów rabatowych, otrzymasz sumę kwot należnych za każdy poziom. Szczegóły znajdziesz w ulotce.

Proste zasady:

  • Awans oznacza osiągnięcie danego poziomu rabatowego po raz pierwszy.
  • UWAGA KUMULACJA! Jeśli w lutym po raz pierwszy „przeskoczysz” kilka poziomów rabatowych, otrzymasz sumę kwot należnych za każdy poziom!
  • To punkty Twoje i Twojej grupy decydują na jakim poziomie się znajdujesz.
  • Osiągnięcie określonego poziomu rabatowego musi zostać potwierdzone osobistym zamówieniem za minimum 100P.
  • Bonus zostanie doliczony (po zamknięciu systemu) do konta rabatowego 1 marca i będzie do wykorzystania od marca.
  • Promocja dotyczy zarówno działających już Przedstawicieli, jak i nowo wprowadzonych w lutym

Promocja obowiązuje tylko w lutym 2020 r.

La Rosita i Caramella – dwie nowe wody perfumowane

Taniec pełen namiętności czy pokusa dla Twoich zmysłów? Która z nowych wód perfumowanych bardziej odpowiada Twojej osobowości? Wypróbuj obie, korzystając z promocyjnych cen z okazji premiery w katalogu! 7028

  • Woda perfumowana Caramella (50 ml) 7029
  • Woda perfumowana La Rosita (50 ml)

Błoto z Morza Martwego ostatni raz w katalogu

W katalogach lutowym i marcowym Błoto z Morza Martwego (58744) pojawia się w naszej ofercie po raz ostatni. Skorzystaj z okazji!

Aż 14 hitów sprzedaży w Starterze Profesjonalnym!

Starter Profesjonalny, dostępny tylko dla nowych Klubowiczów, zawiera 14 bestsellerów Betterstyle. Zamawiając go, możesz zaoszczędzić 255 zł i zdobyć 100P! Aktualną listę produktów wchodzących w skład Startera znajdziesz w dokumentach w Strefie Przedstawiciela.

Przypominamy o Pakiecie Biznesowym!

Zapraszasz nowe osoby do swojego zespołu? Korzystaj z Pakietu Biznesowego, obejmującego komplet materiałów marketingowych, który każdy poważnie myślący o rozwijaniu biznesu z Betterstyle powinien mieć. Pakiet Biznesowy o wartości około 60 zł możesz zamówić za 37 zł! Wpisz na zamówieniu kod: PL090 Więcej informacji znajdziesz w dokumentach w Strefie Przedstawiciela.

PRODUKT-WYSYŁKA doskonały prezent na Walentynki!

W lutym PRODUKTEM-WYSYŁKĄ jest męska woda perfumowana Victory (500050). Jeśli Twoje zamówienie jest poniżej 100P i nie chcesz płacić standardowej opłaty wysyłkowej możesz ją zamienić na Produkt-wysyłkę. Szczegóły promocji znajdziesz w dokumentach w Strefie Przedstawiciela.

Rejestracja