Jakie możliwości rozwoju oferuje Betterstyle?

W Betterstyle możesz nie tylko sprzedawać produkty, ale także Tworzyć swoją własną grupę przedstawicieli dzięki czemu stajesz się osobą niezależną finansowo. Co dokładnie opisane jest w Planie marketingowym Betterstyle.

Dwie drogi zarabiania w MLM Betterstyle 

DROGA PIERWSZA TO:

Oszczędzanie na własnych zakupach bo jako przedstawiciel kupujesz produkty dla siebie po niższych cenach. Znasz już ofertę katalogową, pokaż katalog znajomym. Różnica między ceną zakupu a sprzedaży jest Twoim zyskiem bezpośrednim.

  • Możliwość kupowania wszystkich produktów bez 30% marży
  • Brak limitów i wymogów, czyli kupujesz ile chcesz i kiedy chcesz
  • Odroczony termin płatności (po przekazaniu firmie kserokopii dowodu osobistego) – kredyt do spłacenia najpóĽniej 14 dni po otrzymaniu zamówienia
  • Gwarancja jakości – czyli możliwość zwrotu produktu, jeżeli nie spełnia on Twoich oczekiwań (20 dni – dla przedstawiciela, 7 dni dla klienta)
  • Prezenty – Program „Łatwy start” (Każdy produkt ma określoną liczbę punktów, gdy uzbierasz 100 punktów możesz otrzymać dodatkowe upominki)
  • Nielimitowany czas pracy

DROGA DRUGA TO:

Zapraszanie następnych osób do korzystania ze wszystkich możliwości jakie daje nam Betterstyle (kupowanie produktów i tworzenie własnego zespołu) czyli realizacja planu marketingowego, który polega na dzieleniu się możliwościami z innymi.

Nasz plan marketingowy związany jest z wchodzeniem kolejne na szczeble kariery.

Poziomy RABATOWE

Punkty (P)
Poziom rabatu (%)
200 – 499
3%
500 – 1.199
6%
1.200 – 1.999
9% 
2.000 – 3.999
12% STARSZY PRZEDSTAWICIEL
4.000 – 
15% LIDER

Aby osiągnąć kolejny poziom rabatowy trzeba mieć zakupy za odpowiednią liczbę punktów. 
Punkty zbierasz z grupą – nie robisz tego sam!

Zaproś do Betterstyle np. kilku znajomych, którzy tak jak Ty będą kupować na własne potrzeby lub zbierać zamówienia od swoich znajomych. Każdy z nich uzbiera pewną sumę punktów. Punkty sumują się na Twoim koncie grupowym. Im większy zespół – tym większy procent od wartości sprzedaży zespołu dla Ciebie.

Ty sam uzbierałeś punktów 200 i jesteś w programie Łatwy start a grupowych punktów jest 1200 i tym sposobem jesteś na 9% i dostaniesz 9% z obrotu handlowego swojej grupy jako bonus wynikowy. Pamiętaj Twój zarobek sam sobie wypracowujesz: im większą grupę stworzysz, im większy obrót powstanie tym więcej zarobisz. Sam jesteś szefem dla siebie.

9% to początek ……

Chcesz osiągnąć sukces? Nie myśl o swoim awansie – pomyśl jak pomóc osobom w swoim zespole. Praca w Betterstyle polega na pomocy i pokazaniu ludziom jak zarobić, jak spełnić własne marzenia. Jest to wyjątkowa firma, której zależy na Twoim sukcesie.

Jeżli już teraz chcesz się zarejestrować, aby zacząć zarabiać kliknij tutaj

Aby uzyskać dodatkowe informacje proszę o kontakt.

Rejestracja