Jak rozpocząć współpracę z Betterstyle?

Aby zostać przedstawicielem Betterstyle należy mieć osobę zapraszającą do firmy (dalej sponsor), która umożliwia rejestrację w bazie danych firmy. Na każdym formularzu rejestracyjnym musi być podany numer rejestracyjny sponsora. Dzięki temu w systemie Betterstyle zostajemy członkami jego zespołu.

Jeżeli jesteś zdecydowana(ny) aby podjąć współpracę możesz skorzystać z: formularza rejestracyjnego

Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz wypełnić formularza w celu dokonania rejestracji wyślij na maila biuro@klub-betterstyle.pl poniższe dane:

1. Nazwisko i imię
  2. Adres zameldowania
  3. Datę urodzenia
  4. Numer telefonu
  5. Konto e-mail (jeżeli posiadasz)

W odpowiedzi dostaniesz instrukcje dotyczące rozpoczęcia współpracy z Betterstyle.

Każdemu nowemu przedstawicielowi jest nadany indywidualny numer, niezbędny przy zamawianiu produktów i rozliczaniu prowizji za pracę z zespołem.